Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Kierownik robót drogowych / Inżynier budowy / Majster

Olsztyn

, POL-DRÓG Gdańsk

Kierownik robót drogowych / Inżynier budowy / Majster
Olsztyn

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

- Pełnienie funkcji Kierownika robót / Kierownika budowy zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa budowlanego
- Bieżący nadzór i kontrola procesu realizacji inwestycji
- Wykonywanie robót zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym harmonogramem
- Koordynacja pracy zespołu, podwykonawców i dostawców
- Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań oraz dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek budownictwo (w przypadku Kierownika robót / Inżyniera),
- Uprawnienia budowlane w specjalności drogowej (w przypadku Kierownika robót),
- Doświadczenie na stanowisku kierownika robót / kierownika budowy w branży drogowej (w przypadku Kierownika robót),
- Doświadczenie w pracy przy robotach bitumicznych,
- Umiejętność pracy pod presją czasu,
- Samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu,
- Gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania,
- Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- Stabilną pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie, pomorskie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu praca.wm.pl.