Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Mechanik maszyn użytkowych

Białystok

, Klient Agencji Pracy Koncepcja

Mechanik maszyn użytkowych
Białystok

Opis stanowiska

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
MECHANIK MASZYN UŻYTKOWYCH

Miejsce pracy: Niemcy, różne miasta

Obowiązki:
• Diagnoza usterek maszyn
• Przeglądy serwisowe oraz naprawa (naprawy mechaniczne, elektryczne, elektroniczne, hydrauliczne, pneumatyczne)
• Wykonywanie drobnych napraw karoserii
• Konserwacja i naprawa systemów

Wymagania

• Wykształcenie techniczne kierunek mechanik, elektromechanik
• Dobra znajomość mechaniki i hydrauliki
• Wiedza z zakresu elektromechaniki
• Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

Oferujemy

• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zatrudnienie na pełny etat
• Nadgodziny płatne dodatkowo
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę-pokoje jednoosobowe
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
w języku niemieckim:
„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“
W języku polskim:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”