Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Gdańsk
    (80-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku FRYZJER - SEKTOR SPA@WELLNESS - luksusowe statki pasażerskie

Opis działalności firmy

Astral International Limited od ponad 20 lat pomaga wszystkim, którzy marzą o jednoczesnym zwiedzaniu świata i zarabianiu pieniędzy. Praca na największych statkach pasażerskich to niewątpliwa szansa rozwoju zarówno zawodowego jak i finansowego, ale także prestiż zarezerwowany dla najlepszych.

FRYZJER - SEKTOR SPA@WELLNESS - luksusowe statki pasażerskie
Cała Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy Steiner Leisure Ltd, która od ponad 50 lat zarządza SPA na luksusowych statkach pasażerskich poszukujemy:

FRYZJERÓW ORAZ FRYZJERKI

Karaiby, Bermudy, Hawaje, Meksyk, Kanada, Alaska, Australia, Fiji …chcesz dołączyć do Steinera? Więc czekamy na Ciebie!

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE ODBĘDZIE SIĘ 8 LIPCA W GDAŃSKU

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie o Aplikowanie poprzez stronę recrute.pl:

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • Kwalifikacje uprawniające do wykonywania zawodu
  • Doświadczenie w danej branży
  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację
  • Gotowość do podpisania kontraktu na 9 miesięcy
  • Otwartość, komunikatywność, pozytywna energia

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki (zagwarantowane wynagrodzenie + prowizja)
  • Bezpłatne szkolenie w Londynie w Akademii Steiner
  • Pełne ubezpieczenie podczas trwania kontraktu
  • Zakwaterowanie, wyżywienie oraz opiekę medyczną na koszt armatora
  • Pomoc we wszystkich procedurach niezbędnych do wyjazdu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niesamowitą okazję do zwiedzenia całego świata