Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Pracownik obsługi w Pizza Hut Express (Auchan Gdańsk)

Gdańsk

, Pizza Hut

Pracownik obsługi w Pizza Hut Express (Auchan Gdańsk)
Gdańsk

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu Pizza Hut Express (Gdańsk Auchan)
Rozpiera cię pozytywna energia i masz potencjał, żeby rozwijać się ekspresowo?
Szukamy najlepszych, sprawdź się i dołącz do Zespołu, który tworzy nowy koncept!

Wymagania

- wysoka orientacja na klienta
- otwartość i komunikatywność
- pozytywna energia i pomysłowość
- dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
- chęć rozwoju oraz umiejętność szybkiego uczenia się
- umiejętność pracy w zespole
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy

- system profesjonalnych szkoleń
- możliwość rozwoju i awansu
- grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb

Staramy się uczynić Pizza Hut restauracją wyjątkową.
Jeśli chcesz poczuć niepowtarzalną atmosferę gościnności i lubisz pracę z ludźmi, to jest to praca właśnie dla Ciebie!
Przekonaj się, że praca może być przyjemnością!