Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Asystentka w Dziale Metodycznym

Wrocław

, Lektor

Asystentka w Dziale Metodycznym
Wrocław

Opis stanowiska

• testowanie klientów, kwalifikacja do grup, rozmowy z klientami
• rekrutacja nowych lektorów, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
• prowadzenie bazy lektorów
• prowadzenie hospitacji zajęć i raportów pohospitacyjnych
• rozwiązywanie bieżących spraw z lektorami
• prowadzenie szkoleń dla lektorów
• wprowadzanie nowych lektorów do pracy w Lektorze, aby realizowali standardy firmy
• pomoc lektorom w wyborze podręczników i materiałów do różnych typów kursów
• tworzenie stałych zestawów materiałów dodatkowych
• monitorowanie, jak przebiega praca w grupach i jak jest realizowany program

Wymagania

• anglista (filologia angielska)
• wcześniejsze doświadczenie pracy jako lektor lub metodyk
• samodzielność ,szybkość
• umiejętność rozmowy z klientami/ lektorami,
• zdolności interpersonalne
• umiejętność pracy w zespole
• dokładność, staranność
• biegła obsługa komputera
• umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

Godziny pracy
• od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00, w przypadku hospitacji godziny pracy przesuwają się
Forma zatrudnienia
• 8 godzinny etat
Wynagrodzenie
• pensja
• bezpłatny kurs językowy