Branża

  • Ubezpieczenia

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY UBEZPIECZEŃ

Katowice

, Premium Ubezpieczenia S.C.

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY UBEZPIECZEŃ
Katowice

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

Pozyskiwanie nowych klientów
badanie oczekiwań i dopasowywanie produktów do potrzeb klientów
Badanie aktualnych trendów na rynku
Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów
Bieżąca współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Wykształcenie min. Średnie
Samodzielność działania, rzetelność i dokładność
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność budowania długofalowych relacji,
dążenie do osiągania celów
chęć rozwoju i samodoskonalenia
Mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

Oferujemy

praca w zespole o wysokich kwalifikacjach,
wsparcie przełożonego,
system szkoleń ułatwiający wdrożenie,
warsztaty umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy

Uprzejmie informujemy, iż z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”