Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Doradca ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim

Szczecin

, Haer

Doradca ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim
Szczecin

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Doradca ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
-odpowiadanie na zapytania klientów z zakresu Microsoftu
-przygotowanie raportów
-wysyłanie korespondencji mailowej
-współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

-bardzo dobra znajomość języka francuskiego
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
-znajomość obsługi systemu Microsoft
-wysoka kultura osobista,
-sumienność i dokładność,
-dobra organizacja pracy

Oferujemy

-umowę o pracę na pełen etat,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-dobre warunki pracy,
-stabilną pracę w renomowanej firmie.
-dostęp do pakietu benefitów
-szkolenia

Prosimy o przesłanie CV oraz zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych godnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."