Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wałbrzych
    (58-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta z J. Niemieckim

Wałbrzych

, Klient GP People

Specjalista ds. Obsługi Klienta z J. Niemieckim
Wałbrzych

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia GP People o numerze KRAZ nr 4972 dla swojego niemieckiego Klienta, poszukuje 2 kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy / Illmensee obok Ravensburga/ Badenia-Wirtembergia,
Region: Zagranica

- obsługa gości
- komunikacja z gośćmi w języku niemieckim
- sprzątanie miejsca pracy

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego W MOWIE
- możliwość wyjazdu od zaraz

Mile widziane:
- pary

Oferujemy

- umowę o pracę
- wynagrodzenie 900 eur netto podstawy + około 500 euro napiwków
- zatrudnienie u pracodawcy niemieckiego w wymiarze pełnego etatu,
- opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
- płatny urlop
- wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
- pomoc w uzyskaniu zasiłku rodzinnego i zasiłku na dzieci
- zakwaterowanie darmowe w miejscu pracy (dostęp do kuchni 4 osoby, dostęp do łazienki dwie osoby), naczynia, pościel i Internet na miejscu
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych