Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Słupsk
    (76-200)

Praca na stanowisku Specjalista ds. jakości (elektronika, elektryka)

Słupsk

, ACTIO HR

Specjalista ds. jakości (elektronika, elektryka)
Słupsk

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o.o. - dla Naszego Klienta - znanej firmy z branży elektronicznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk

Obowiązki:

Odpowiedzialność za kontrolę jakości podczas procesu produkcji,
Prowadzenie certyfikacji,
Wsparcie działu produkcji, wdrożeń i zakupów,
Przygotowywanie produktów do certyfikacji,
Wykonywanie pomiarów z użyciem przyrządów kontrolnych,
Prowadzenie dokumentacji jakościowej i certyfikacyjnej,
Rozwiązywanie problemów jakościowych, technicznych i organizacyjnych,
Kontakt z klientami.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe (elektronika, elektryka),
Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Wiedza z zakresu elektroniki,
Znajomość obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych,
Rzetelność, odpowiedzialność,
Mile widziana znajomość tematyki LED.

Oferujemy

Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Pracę przy użyciu nowoczesnej aparatury,
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)