Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku Praca w obsłudze klienta CZESKI/SŁOWACKI pełny/niepełny etat

Kraków

, TIVRON Sp. z o.o.

Praca w obsłudze klienta CZESKI/SŁOWACKI pełny/niepełny etat
Kraków

Opis stanowiska

#‎PRACA w obsłudze klienta z językiem CZESKIM/SŁOWACKIM na warunkach innych niż powszechnie oferowane!

#‎TIVRON to unikalne contact center. Od nas pracownicy nie odchodzą, a polecają swoich znajomych do współpracy z nami!

Aktualnie poszukujemy osoby do telefonicznej i mailowej obsługi klienta z elementami dosprzedaży z jęz. CZESKIM/SŁOWACKIM : odbieranie połączeń od klientów i odpisywanie na maile celem udzielenia informacji, wykonywanie połączeń do klientów w sprawie złożonego przez niego zamówienia, zaproponowanie klientowi czegoś więcej w myśl tego co już kupił

Wymagania

biegłej znajomości języka czeskiego/słowackiego, pozytywnego nastawienia i otwartości, chęci i zaangażowania.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o długotrwałą współpracę, pełny (od 9.00) lub niepełny etat (z możliwością ustalenia indywidualnego grafiku)
- atrakcyjne ‪#‎wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji (przeciętnie 3 000zł netto);
- pensja wypłacaną zawsze w terminie, a gdy istnieje potrzeba również przed czasem (rozumiemy, że istnieją różne sytuacje życiowe);
- przejrzysty i motywujący system prowizyjny;
- ‪#‎szkolenia umożliwiające osiąganie dobrych wyników na każdym etapie wg indywidualnych potrzeb, nie nie tylko na początku. Chcemy abyś osiągał świetne wyniki - oznacza to ‪#‎zarobek dla obu stron!;
- dostęp do nieograniczonej ilości pysznej kawy a także herbaty czy soków zamawianych specjalnie na Twoje życzenie. Ponadto mamy dla Ciebie świeże owoce dostarczane 2 razy w tygodniu;
- elastyczne podejście i ‪wyrozumiałość - możesz bez problemu wziąć dzień wolny czy zaplanować urlop a w sytuacji choroby spokojnie wyzdrowieć.
- świetna atmosferę w firmie, spotkania i wyjazdy integracyjne.
- wsparcie kompetentnych i życzliwych osób w każdej chwili.