Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Instalator Systemów Alarmowych

Gdańsk

, Security Sp. z o.o.

Instalator Systemów Alarmowych
Gdańsk

Opis stanowiska

Security Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku do swojego zespołu aktualnie poszukuje:

Instalatora systemów alarmowych

Wymagania

- niekaralność
- wykształcenie o profilu elektronicznym lub pokrewne
- doświadczenie w instalacji, programowaniu oraz serwisie urządzeń technicznych
- czynne prawo jazdy kat. B
- samodzielność w działaniu
- brak ograniczeń do pracy na wysokości
- posiadanie licencji pracownika zabezpieczenia technicznego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
- zdobycie cennego doświadczenia

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”.