Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Warszawa (Mokotów)
    (02-769)

Praca na stanowisku Broker Energetyczny poszukuje konsultantów telefonicznych

Broker Energetyczny poszukuje konsultantów telefonicznych
Warszawa (Mokotów)

Opis stanowiska

Wiodący broker energetyczny poszukuje pracowników na stanowisko: KONSULTANT TELEFONICZNY.

Obowiązki osoby zatrudnionej na stanowisku:

- umawianie spotkań handlowych dla przedstawicieli terenowych,
- budowanie relacji z klientem biznesowym,
- dbanie o wizerunek firmy.

Aplikacje proszę kierować na adres e-mail: lisowski48@o2.pl

Wymagania

- wysoka pewność siebie,
- nienaganna dykcja i bogate słownictwo,
- wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów,
- ambicja i nastawienie na sukces,
- samodyscyplina i zorganizowanie,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- wysokie wynagrodzenie dwuskładnikowe,
- rozwinięty, przejrzysty system premiowy,
- przyjazny system godzinowy: od godz. 9:30 do godz. 15:00
- dużą swobodę pracy,
- wsparcie zespołu,
- szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające,
- telefon służbowy.