Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Zatrudnię nauczyciela języka polskiego w Policealnej Szkole

Gdańsk

, Nova Centrum Edukacyjne

Zatrudnię nauczyciela języka polskiego w Policealnej Szkole
Gdańsk

Opis stanowiska

Zatrudnię NAUCZYCIELA JĘZYKA POLSKIEGO

NOVA Centrum Edukacyjne zatrudni nauczyciela JĘZYKA POLSKIEGO

Wymagania

- bardzo dobra znajomość programu
- dyspozycyjność w weekendy (SYSTEM ZAOCZNY)
- mile widziane przygotowanie pedagogiczne

Oferujemy

- pracę w centrum Gdańska
- możliwość rozwoju
- pracę w soboty i niedziele
- zdobycie doświadczenia