Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku ZATRUDNIMY POMOC KUCHENNĄ

Gdańsk

, Food Investment S.A.

ZATRUDNIMY POMOC KUCHENNĄ
Gdańsk

Opis stanowiska

Obowiązki:
- przygotowywanie posiłków zgodnie z zaplanowanymi przez dietetyka jadłospisami, dla poszczególnych grup ludności
- utrzymywanie w czystości swojego stanowiska pracy;
- kontrolowanie jakości surowców i produktów żywnościowych oraz warunków ich przechowywania;

Wymagania

- wykształcenie i doświadczenie gastronomiczne;
- doświadczenie w żywieniu zbiorowym;
- aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych;
- umiejętności pracy indywidualnej i w zespole;
- zaświadczenie o stanie zdrowia kandydata na ww. stanowisko i zaświadczenie dopuszczające do kontaktu z żywnością oraz z urządzeniami i pomieszczeniami kuchennymi,
- komunikatywność,
- zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
- dyspozycyjność.

Oferujemy

- umowę o pracę
- możliwość rozwoju osobistego,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- satysfakcję z wykonywanej pracy,
- miłą atmosferę pracy,
- pracę w młodym zespole,
- godziwe wynagrodzenie.

Prosimy o dodanie Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97.roku o Ochronie Danych osobowych Dz.Ust.nr.133 poz.883