Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Krajacz, Pakowacz, Operator maszyn przetwórstwa szkła

Kraków

, Work Service S.A

Krajacz, Pakowacz, Operator maszyn przetwórstwa szkła
Kraków

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: KRAK/KRA/2015

Opis stanowiska:
• Prace produkcyjne przy produkcji szkła
• Obsługa linii produkcyjnej
• Obsługa maszyn i urządzeń

Wymagania

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Zaangażowania w wykonywane zadania
• Umiejętność pracy w zespole
• Punktualność i samodyscyplina
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zakładzie produkcyjnym przy obsłudze maszyn

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
• Szkolenia niezbędne do bezpiecznego świadczenia pracy
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez formularz.
Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl.