Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Piaseczno
    (05-319)

Praca na stanowisku Informatyk - serwisant sieci internetowych i telewizyjnych

Piaseczno

, Robbo Computer Sp. z o.o.

Informatyk - serwisant sieci internetowych i telewizyjnych
Piaseczno

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- praktyczne umiejętności zarządzania siecią urządzeń bezprzewodowych
( umiejętności projektowania i wdrażania takich sieci )
- znajomość zagadnień routingu statycznego

Obowiązki
- opieka nad sprzętem sieciowym i urządzeniami sieci kablowej TV
- wsparcie użytkowników (wizyty serwisowe, emailem, telefonicznie)
- inne zadania związane z codziennym funkcjonowaniem działu technicznego
- usuwanie awarii sieci telekomunikacyjnej, usuwanie awarii kablowych.
- dodatkowe dyżury serwisowe dla użytkowników sieci
- zagadnienia związane z zarządzaniem stacją TV

Wymagania

Wymagania które muszą być spełnione w 100%:
- prawo jazdy kat. B
- adres zamieszkania Piaseczno lub okolice (Konstancin)- lokalizacja biura firmy ul. Żwirowa 28 Wilcza Góra (5 km od Piaseczna)
- brak przeciwskazań do pracy na wysokości ( oprócz sieci światłowodowej posiadamy sieć radiową oraz własne maszty)
- osoba pracująca w naszym dziale musi mieć stałe łącze internetowe lub musi mieszkać w zasięgu naszej sieci
- praktyczna wiedza i umiejętności zarządzania systemami MIKROTIK i airOS UBNT - zaawansowane

Wykształcenie:
- wykształcenie kierunkowe informatyk

Osoba na tym stanowisku musi także posiadać umiejętności :
- do wykonywania przyłączy telekomunikacyjnych: Internet, Telewizja Kablowa, VOIP
- do budowania sieci telekomunikacyjnych, w oparciu o okablowania budynkowe, sieci światłowodowe

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), praca w godz.9-17 poniedziałek-piątek
- narzędzia niezbędne do wykonywania prac na stanowisku (samochód, komputer, telefon itp.)
- szybkie szkolenia wdrażające w terenie niezbędne do obsługi sieci

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Robbo Computer Sp. z o.o. z siedzibą w Wilczej Górze."