Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku SPECJALISTA D/S FUNDUSZY UNIJNYCH

Kielce

, EXPORT GROUP KIELCE

SPECJALISTA D/S FUNDUSZY UNIJNYCH
Kielce

Opis stanowiska

Dotacje Export Group oddział Kielce ołasza nabór na okres próbny 3 mce z późniejszą możliwością podjęcia pracy na stałe !

Do podstawowych zadań zatrudnionej na tym stanowisku będzie dbałość o dobry wizerunek firmy , umawianie spotkań , koordynacja korespondencji i zadań biurowych . Po wstępnym przeszkoleniu osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całokształt kontaktów z klientami biznesowymi i kompleksową obsługę klienta - doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań dla klienta,oraz ich realizację , bieżący monitoring ogłaszanych konkursów krajowych ;pisanie wniosków oraz ich rozliczanie . Uwaga praca wymaga samodzielności !

Wymagania

Zorientowanie na cel (osoba skupiona na zadaniu) oraz na procesie (jakość pracy); dokładność w prowadzeniu dokumentacji projektowej;
Odpowiedzialność, systematyczność w zakresie powierzonych zadań;

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
- pracę w zespole profesjonalistów

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV i listu motywacyjnego z dopiskiem DOTACJE KIELCE nr ref DO/LE/03/2016 oraz zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z
2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uwaga:
W pierwszej kolejności rozpatrywane będą KOMPLETNE zgłoszenia,Informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.