Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Sulęczyno
    (83-320)

Praca na stanowisku Kierownik Recepcji - Recepcjonista / Recepcjonistka

Sulęczyno

, Hotel Kiston

Kierownik Recepcji - Recepcjonista / Recepcjonistka
Sulęczyno

Opis stanowiska

koordynowanie i nadzorowanie funkcjonowania recepcji w hotelu
zarządzanie podległym zespołem recepcjonistów
dbanie o najwyższe standardy w bezpośredniej obsłudze gości hotelowych
raportowanie z funkcjonowania recepcji
szkolenia pracowników
promowanie hotelu oraz poszukiwanie potencjalnych klientów hotelu
dbałość o prawidłowy przebieg pobytu gościa w hotelu
zarządzanie systemami recepcyjnymi, przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji
rozliczanie usług hotelowych, sporządzanie raportów sprzedażowych i kasowych
prezentowanie oferty i sprzedaż usług obiektu
kontrola czystości pokoi hotelowych
stała współpraca z pozostałymi działami w hotelu

Wymagania

min. wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie w zakresie hotelarstwa lub turystyki,
doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku oraz zarządzanie zespołem
znajomość języka angielskiego
łatwość nawiązywania kontaktów
umiejętności handlowe i negocjacyjne
znajomość administracji biurowej
miła aparycja
samodzielność oraz sumienność
doświadczenia w pracy z programami zarządzania hotelem
gotowości do pracy zmianowej w tym w weekendy i święta.

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w młodym zespole
możliwość rozwoju i pogłębiania swojego doświadczenia