Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Czerwionka-Leszczyny
    (44-230)

Praca na stanowisku Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego

Czerwionka-Leszczyny

, GoWork.pl

Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego

Opis stanowiska

Opieki i wsparcia wymaga pani Laura, która choruje na demencję, przez co jest osobą apatyczną i bywa rozkojarzona. Seniorka jest osobą leżącą.

Obowiązki:
Pomoc w ubieraniu
Transfer z łóżka na wózek
Pielęgnacja i mycie ciała
Pomoc w jedzeniu
Pomoc w czynnościach toaletowych oraz zmiana pielucho – majtek
Robienie zakupów, porządki w domu, pranie oraz prasowanie

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
Dobra znajomość języka niemieckiego
Brak nałogów oraz dobry stan zdrowia
Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą
• Ubezpieczenie oraz składki ZUS
• Opłacony przejazd do i z Niemiec
• Wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy
• Opieka naszego zespołu podczas wyjazdu
• Kursy doszkalające z języka niemieckiego