Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Operator linii produkcyjnej

Łódź

, KS Service

Operator linii produkcyjnej
Łódź

Opis stanowiska

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży produkcyjnej, specjalizującej się w produkcji chemii samochodowej i przemysłowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr Ref.: OLP/LDZ/052015

Obowiązki:
• Obsługa maszyn do produkcji opakowań
• Kontrola jakości produkowanych elementów
• Dbanie o utrzymanie wysokich standardów w firmie
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym w ruchu ciągłym

Wymagania

• Wykształcenie średnie
• Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
• Doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych
• Znajomość branży tworzyw sztucznych
• Dokładność i sumienność przy wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość awansu na stanowisko brygadzisty
• Możliwość podjęcia stałej współpracy

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy z dopiskiem w tytule: Nr Ref.: OLP/LDZ/052015.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moich danych osobowych przez KS Service Sp. z o.o. w celu realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl