Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Pracownik ds. technicznych

Poznań

, Draco .s.c.

Pracownik ds. technicznych
Poznań

Opis stanowiska

Firma Draco s.c. działa od 1994 roku jest jednym z liderów w branży osłon okiennych oraz producentem maszyn do produkcji rolet. Ze względu na rozwój firmy poszukuje nowego pracownika ds. technicznych.
Miejsce pracy: Poznań – Górczyn

Osoba zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- prace ślusarsko-warsztatowe
- naprawy i serwisy maszyn,

Wymagania

- mile widziana znajomość obsługi tokarki i frezarki,
- pasja do majsterkowania i wymyślania niestandardowych rozwiązań,
- zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
- mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Firmę Draco s.c.
- stabilną pracę w pełnym wymierzę etatu,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-14:30,
- miłą atmosferę w rodzinnej firmie, która ceni zaangażowanie pracowników.

Prosimy o zamieszczenie w życiorysie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".