Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Brygadzista Produkcji

Szczecin

, LSJ HR

Brygadzista Produkcji
Szczecin

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator produkcji w funkcji Team/Leadera
Miejsce pracy: okolice Polic

Opis stanowiska pracy:
- zarządzanie podległym zespołem
- zapewnienie ciągłości produkcji
- manualna obsługa elektronarzędzi
- praca przy linii produkcyjnej

Wymagania

- min. wykształcenie zawodowe
- komunikatywność, sumienność i umiejętność pracy w zespole
- doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej
- min. 6 miesięczne doświadczenie w zarządzaniu na produkcji

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia na stanowisku Team Leadera/Brygadzisty
- praca w młodym zespole
- przyjazna atmosfera w zagranicznej firmie (lider na światowym rynku)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”