Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Magazynier(ka)/ Sortowacz(ka)

Łódź

, Redan SA

Magazynier(ka)/ Sortowacz(ka)
Łódź

Opis stanowiska

Zapraszamy do współpracy z jedną z największych polskich firm odzieżowych, która posiada blisko 600 punktów sprzedażowych w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Możesz mieć aktywny wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN, budując takie marki jak Top Secret, Troll i Drywash oraz sieć TextilMarket. Od 2003 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, dołączając do Nas, stajesz się członkiem organizacji aktywnie wspierającej potrzebujące dzieci.

W chwili obecnej, do naszej centrali w Łodzi, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w charakterze:

Magazynier (ka) /Sortowacz (ka)

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref: Mag.Sort/ŁÓDŹ/05/15

Zadania:

• Sortowanie zgodnie z otrzymanymi zleceniami (przygotowanie towarów dla sklepów i sklepu Internetowego, przyjęcie towaru do magazynu)
• Kontrola ilościowa i jakościowa produktów spakowanych według zamówienia
• Inne zajęcia w magazynie (np. foliowanie, zamykanie i plombowanie paczek, uczestnictwo w inwentaryzacjach, dbałość o porządek na magazynie)
• Praca ze skanerem – czytnikiem kodów kreskowych

Wymagania

• Chęci do pracy i dużej motywacji do osiągania wyników
• Umiejętność pracy w szybkim tempie
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
• Dokładność w realizacji zleceń
• Umiejętność organizacji pracy własnej
• Zdolność do działań systematycznych, powtarzalnych

Oferujemy

• Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
• Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
• Motywacyjne warunki zatrudnienia powiązane z wydajnością pracy – premie
• Możliwość rozwoju w ramach działu logistyki lub w ramach innych działów w organizacji
• Zniżki na zakupy w Naszych sklepach
• Możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych i fitness na preferencyjnych warunkach

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w naszej firmie, zachęcamy do wysyłania aplikacji w temacie wpisując numer referencyjny.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl.