Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Kutno
    (99-300)

Praca na stanowisku Praca - Webmaster - okolice Gostynina

Kutno

, Producent części motoryzacyjnych

Praca - Webmaster - okolice Gostynina
Kutno

Opis stanowiska

Firma produkcyjno-usługowa działająca na rynku branży motoryzacyjnej poszukuje do pracy osoby na stanowisko:
Webmaster

Miejsce pracy: okolice Gostynina

Zakres obowiązków:
-redagowanie i zarządzanie treścią stron www
-przygotowanie materiałów marketingowych we współpracy z grafikiem, działem sprzedaży oraz działem produkcji
-koordynowanie kampanii reklamowych
-opracowanie oraz wprowadzanie nowych elementów na stronach internetowych
-optymalizację treści firmowych stron internetowych
-obsługę firmowych kont w serwisach społecznościowych

Wymagania

-bardzo dobra znajomość obsługi komputera (software, hardware) oraz środowiska Windows
-podstawowa znajomość programów do edycji grafiki
-bardzo dobra znajomość Internetu i jego możliwości jako narzędzia promocji
-kreatywność i swoboda w pisaniu tekstów reklamowych
-znajomość oprogramowania do tworzenia i obsługi witryn internetowych

Oferujemy

-stabilne warunki zatrudnienia
-możliwość rozwoju w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać przez formularz (w tytule: Praca - webmaster).

Ogłoszenie zostało pobrane z portalu lento.pl.