Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Księgowych

Tychy

, Smart-HR

Specjalista ds. Księgowych
Tychy

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

W początkowym okresie:

Koordynacja obiegu dokumentów księgowych; kwalifikowanie dokumentów i przekazywanie ich do biura rachunkowego,
Dokonywanie bieżących płatności,

Docelowo:

Przygotowanie, wprowadzanie do systemu i księgowanie dokumentów firmy,
Przygotowywanie deklaracji CIT i VAT, sprawozdania
Ponad to:
Sporządzanie deklaracji do NBP oraz raportów do GUS,
Koordynowanie audytorów,
Raportowanie do spółki matki,
Wykonywanie innych księgowych obowiązkó

Wymagania

Wykształcenia wyższego kierunkowego (zarządzanie, księgowość, finanse),
Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Księgowego,
Znajomości międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej (IFRS), co będzie dodatkowym atutem,
Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (zarówno w mowie jak i piśmie),
Biegłej obsługi komputera (pakiet Office, Windows),
Samodzielności, zaangażowania, zorganizowania,
Wymagania nieobowiązkowe:
Podstawowa znajomość hiszpańskiego,
Znajomość Microsoft Dynamics Axapta.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia i bogaty pakiet socjalny,
Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji, w tym bogaty pakiet programów szkoleniowych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."