Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Mszczonów
    (96-320)

Praca na stanowisku Lider/Kierownik Zmiany

Mszczonów

, Human&Hunter

Lider/Kierownik Zmiany
Mszczonów

Opis stanowiska

Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Mszczonów (woj. mazowieckie)
Nr ref.: LKZ/MB/Ł

Zadania:
• koordynacja zadań pracowników produkcji oraz wspieranie działań pracowników utrzymania ruchu na podstawie wytycznych sekcji planowania produkcji
• usprawnianie procesów produkcyjnych
• obsługiwanie maszyn produkcyjnych i urządzeń znajdujących się na wyposażeniu fabryki zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
• dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy we współpracy z działem kontroli jakości
• reagowanie na wszelkie zakłócenia procesu produkcji
• przestrzeganie zasad 5S na stanowisku pracy
• reagowanie na wszelkie naruszenia na dyscypliny pracy
• aktywny udział w procesie szkoleniowym nowo zatrudnionych pracowników
• realizacja poleceń bezpośredniego przełożonego
• podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Inżynieria Produkcji, Mechatronika, Automatyka, Zarządzanie)
• doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w przemyśle samochodowym)
• doświadczenie w kierowaniu zespołem w środowisku technicznym
• znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (możliwość uczęszczania na kurs językowy organizowany z ramienia firmy)
• znajomość podstaw zarządzania personelem
• umiejętność budowania i koordynowania grup zadaniowych
• znajomość Lean Manufacturing, Kaizen, Six Sigma
• dobra znajomość pakietu MS Office
• prawo jazdy kat. B
• mile widziane świadectwa kwalifikacyjne E2/E1
• mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
• gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy

• umowę o pracę w firmie o renomowanej pozycji na rynku
• specjalistyczne szkolenia zawodowe
• możliwość uczęszczania na kurs językowy
• podstawowe narzędzia pracy (komputer, telefon)
• premie

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182.
Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.