Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Konsultant z j. niemieckim

Gdańsk

, LKK

Konsultant z j. niemieckim
Gdańsk

Opis stanowiska

Swobodnie posługujesz się językiem niemieckim? Twoi znajomi również?
PODAJ DALEJ, czekamy na Wasze CV
Kogo szukamy?
Konsultantów w austriackim biurze obsługi klienta w przyjaznym Trójmieście, dla niemieckich linii lotniczych. Perspektywy rozwoju osobistego i zawodowego gwarantowane!

Miejsce pracy, to nowoczesne biurowce Olivia Business Center w Gdańsku, wyróżniające się wysokim standardem i komfortem, doskonale skomunikowane z całym trójmiastem.
Wasze zadania:
- obsługa przychodzących zapytań firm i klientów indywidualnych linii lotniczej, głownie z rynku niemieckojęzycznego,
- obsługa systemu informatycznego Amadeus

Wymagania

znajomość j. niemieckiego i polskiego
minimum podstawowa znajomość j. angielskiego
swobodna obsługa komputera, mile widziane obycie z komendami HTML lub podobne
Zapnij pasy i leć z nami!

Oferujemy

- wygodne warunki pracy i dbałość o pracownika
- umowa o pracę i indywidualnie dopasowane godziny oraz wymiar czasu pracy
- możliwości awansu w międzynarodowym środowisku
- praca w przyjaznej grupie ludzi
- stanowiska dostosowanie do pracy dla niepełnosprawnych
- świetna okazja do podniesienia kwalifikacji i zdobycia bezcennej wiedzy
- wynagrodzenie 3 tys pln brutto plus premia oraz dodatkowe benefity!

Dla osób spoza trójmiasta:
opieka przy przeprowadzce w celu dobrej aklimatyzacji, korzystanie z uroków i atrakcji wybrzeża.