Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Merchandiser/Przedstawiciel handlowy

Opole

, Adecco Poland Sp. z.o.o.

Merchandiser/Przedstawiciel handlowy
Opole

Opis stanowiska

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:
Merchandiser / Przedstawiciel Handlowy
Nr ref. MER/POL/03.16
Lokalizacja: praca mobilna na terenie województwa opolskiego
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za dbanie o wizerunek marki oraz za zgodną ze standardami firmy prezentację marketingową produktów. Merchandiser marki odpowiedzialny jest za dobry kontakt z przedstawicielami handlowymi oraz punktami sprzedaży w których to dystrybuowane są produkty.
Czas pracy:
5 dni w tygodniu, 8 h dziennie, elastyczny czas pracy między 7:00, a 18:00

Zakres obowiązków:
- dbanie o reprezentacje marki w wybranych punktach PSD (punkty sprzedaży detalicznej)
- zapewnienie i kontrola warunków kontraktu
- dbanie o dostępność produktów
- dbanie o materiały marketingowe i promocyjne
- zbieranie danych odnośnie sprzedaży
- raportowanie wyników oraz sytuacji w poszczególnych punktach sprzedaży

Wymagania

- minimum 1 roczne doświadczenie w obszarze merchandisingu
- wykształcenie: minimum średnie
- niekaralność,
- prawo jazdy kat. B, znajomość topografii miasta
- posiadanie ważnej książeczki sanepidowskiej
-dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)

Oferujemy

-praca pełna wyzwań i satysfakcji w międzynarodowym koncernie
-samochód służbowy oraz telefon komórkowy (dostarczane przez Klienta)
-zatrudnienie przez Adecco Poland w oparciu o umowę o pracę tymczasową
-atrakcyjne wynagrodzenie + premie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego MER/POL/03.16

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/