Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Słupsk
    (76-200)

Praca na stanowisku SAMODZIELNA KSIĘGOWA/ WY

Słupsk

, Pomorska Platforma Pracy

SAMODZIELNA KSIĘGOWA/ WY
Słupsk

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy z branży przetwórstwa spożywczego poszukujemy osób do pracy na stanowisku: samodzielna księgowa/księgowy.

Opis stanowiska:
• bieżące dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
• kontrola i uzgadnianie kont KG
• księgowanie i wyliczenia: rezerw, wyceny walutowej, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
• uzgadnianie i sporządzanie deklaracji VAT, oraz sprawozdawczości do GUS i NBP
• prowadzenie i księgowanie operacji na środkach trwałych, w tym dotyczących leasingu i dotacji
• nadzór nad gospodarką magazynową (w tym kontrolowanie ruchów magazynowych, korygowanie stanów) mechanizm rozliczania kosztów produkcyjnych
• wycena produkcji
• weryfikacja poprawności danych w systemie finansowo-księgowym
• przygotowanie danych do rozliczenia podatku dochodowego
• aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych i innych raportów na potrzeby audytorów i zarządu

Wymagania

• wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia
• minimum 2-letnie doświadczenia w pracy na takim stanowisku
• bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz praktyczna znajomość przepisów podatkowych
• znajomość obsługi programów finansowo-księgowych(mile widziana będzie znajomość programu RAKS), MS Office i Excel
• odpowiedzialność, samodzielność oraz organizacja czasu pracy
• umiejętności: analityczne, hierarchizowania zadań i celów
• zdolności interpersonalne

Oferujemy

• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość rozwoju zawodowego
• samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków
• przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole współpracowników