Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Monter izolacji rur (Niemcy)

Lublin

, SILVERHAND

Monter izolacji rur (Niemcy)
Lublin

Opis stanowiska

S I L V E R H A N D - jesteśmy jedną z najbardziej renomowanych polskich agencji pośrednictwa pracy. Nasze oferty pracy obejmują szerokie spektrum dyscyplin technicznych i w pełni zaspokoją wymagania kandydatów planujących karierę za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy
Data rozpoczęcia: od zaraz
Monter izolacji rur
(Niemcy)
Nr Ref. LE/N/289
W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego.

Obowiązki:
- izolacje ciepło i zimnochronne rurociągów oraz kanałów wentylacyjnych
- czynności pomocnicze

Wymagania

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego - sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta
- doświadczenie jako monter izolacji
- mile widziany własny samochód

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - w granicach 9 - 10 euro/godz. netto – na rękę
- zaliczki co tydzień
- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę
- możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli nie ma możliwości informujemy o tym)
- zatrudnienie na warunkach niemieckich
- składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
- ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
- respektowane prawo do urlopu - nasze usługi są bezpłatne
- stały kontakt z biurem w Polsce

Wyślij CV przez formularz.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z lento.pl.