Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Pracownik ds. administracyjnych - Biuro Rektora

Poznań

, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Pracownik ds. administracyjnych - Biuro Rektora
Poznań

Opis stanowiska

UNIWERSYTET EKONOMICZNY W POZNANIU
zatrudni
do BIURA REKTORA
Pracownika ds. administracyjnych

PODSTAWOWE ZADANIA:
• ścisła współpraca z przełożonym w obszarach związanych z pozyskiwaniem funduszy, controllingiem, marketingiem, finansami
• rejestracja i merytoryczne opracowywanie korespondencji w języku polskim i angielskim
• przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień
• wykonywanie zadań mających na celu organizację spotkań
• obsługa spotkań
• codzienna współpraca z dyrektorem Biura Rektora

Wymagania

• wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu administracji, ekonomii)
• 2-letnie doświadczenie w pracy w biurze (mile widziana znajomość środowiska akademickiego)
• bardzo dobra znajomość programu Word, Excel
• umiejętność swobodnego wyrażania się w mowie i w piśmie w języku polskim i angielskim
• samodzielność, umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
• dokładność i zaangażowanie w pracę

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej Uczelni
• pakiet świadczeń socjalnych
• miłą atmosferę pracy
• możliwość rozwoju
• dogodną lokalizację (centrum Poznania)

Oferty należy składać osobiście lub przesyłać w zamkniętych kopertach z dopiskiem:

„Rekrutacja – Biuro Rektora”
na adres Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Dział Spraw Pracowniczych, pok. 112 lub 109, bud. B
al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań

Termin składania ofert upływa 10 kwietnia 2016 roku.
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zastrzega sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi osobami, które złożyły ofertę.