Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Kostrzyn nad Odrą
    (66-470)

Praca na stanowisku Monter konstrukcji stalowych

Kostrzyn nad Odrą

, AUDIT Doradztwo Personalne Personalne Sp. z o.o.

Monter konstrukcji stalowych

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Kostrzynie nad Odrą, poszukujemy kandydata na stanowisko
MONTER
/miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą, lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Obsługa gilotyny, pras krawędziowych, pras mimośrodowych
• Montaż elementów stalowych
• Obsługa linii produkcyjnych
• Kontrola jakościowa wyrobów (suwmiarka)
• Zdolność samodzielnego diagnozowania usterek, wprowadzanie drobnych korekt w programie

Wymagania

WYMAGANIA:
• Wykształcenie techniczne (mechanika i budowa maszyn, automatyka, elektryka lub pokrewne)
• Doświadczenie w pracy na produkcji w obróbce metalu (obsługa gilotyny, pras krawędziowych, pras mimośrodowych, montaż elementów stalowych)
• Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację
• Uprawnienia na obsługę suwnic
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Znajomość metod zgrzewania rezystancyjnego punktowego
• Aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG (będzie dodatkowym atutem)
• Praktyczna wiedza z zakresu eksploatowania maszyn i urządzeń przemysłowych
• Gotowość do wyjazdu na szkolenia (Niemcy)
• Dobra organizacja pracy własnej
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwości rozwoju w nowym zakładzie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”