Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Magazynier - Szczecin Prawobrzeże

Szczecin

, Kadry Serwis Sp. z o.o.

Magazynier - Szczecin Prawobrzeże
Szczecin

Opis stanowiska

Kadry Serwis Sp. z o.o. to prężnie działająca polska firma posiadająca w swojej ofercie usługi z zakresu selekcji, rekrutacji, doradztwa personalnego. Specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych zarówno kadry specjalistycznej jak i kierowniczej średniego i wyższego szczebla.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z siedzibą w Szczecinie, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Szczecin - Prawobrzeże
Nr Ref. MPP/03/2016

Obowiązki:
Podstawowe prace magazynowe,
Rozkładanie towaru,
Monitoring stanu magazynu.

Wymagania

Wymagania:
Wykształcenie min. zawodowe,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie do pracy.

Oferujemy

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie,
Pracę jednozmianową - od 06:00 do 14:00.
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).„

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.