Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Trener – Umiejętności Interpersonalne

Gdańsk

, PERSPECTA

Trener – Umiejętności Interpersonalne
Gdańsk

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• Cykliczne prowadzenie szkoleń o tematyce umiejętności interpersonalnych
• Merytoryczne wsparcie i analiza potrzeb szkoleniowych w zakresie umiejętności interpersonalnych
• Projektowanie angażujących i zrozumiałych edukacyjnych treści szkoleń
• Tworzenie schematów, wizualizacji prezentujących przejrzyście procesy interpersonalne
• Stałe doskonalenie się w sztuce tworzenia angażujących treści i sztuce prezentacji
• Realizowanie ewaluacji szkoleń

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (mile widziane: psychologia, socjologia, politologia, pedagogika itp.)
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy trenera – poparte referencjami
• Ekspercka znajomość z zakresu umiejętności interpersonalnych
• Bardzo dobra obsługa MS Office
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

Oferujemy:
• Umowę o współpracy za zrealizowane szkolenie
• Elastyczne godziny pracy, szkolenia stacjonarne, wyjazdowe
• Przyjazną atmosferę współpracy