Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy

Katowice

, DTH

Doradca Techniczno-Handlowy
Katowice

Opis stanowiska

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarze technical sales & engineering oraz media & marketing.

Naszym klientem jest globalny producent urządzeń wentylacyjnych (wentylatory, kurtyny powietrzne, centrale wentylacyjne). Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
•Ofertowanie oraz sprzedaż urządzeń i komponentów będących w ofercie spółki.
•Doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oferty produktowej.
•Dobór urządzeń oraz komponentów.
•Nawiązywanie kontaktów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami (głównie biura projektowe, spółki generalnego wykonawstwa, inwestorzy, instalatorzy branżowi) oraz partnerami handlowymi (lokalni dystrybutorzy).
•Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
•Tworzenie koncepcji projektowych instalacji wentylacyjnych w oparciu o ofertę produktową spółki.
•Odpowiedzialność za sprzedaż w obszarze woj. Śląskiego.
•Uczestnictwo w targach branżowych oraz szkoleniach na terenie kraju oraz zagranicą.
•Prowadzenie działań informacyjno-marketingowych dotyczących oferowanych produktów.

Wymagania

Wymagania:
•Wykształcenie wyższe, techniczne w zakresie instalacji sanitarnych lub pokrewne.
•Ok. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży/projektowaniu/wykonawstwie instalacji sanitarnych.
•Chęć pogłębiania wiedzy branżowej w zakresie urządzeń i instalacji wentylacyjnych.
•Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu relacji.
•Prawo jazdy kat. B.
•Minimum dobra znajomość języka angielskiego (wykorzystywany przy dokumentacji produktowej oraz w ramach zagranicznych szkoleń).

Oferujemy

Firma oferuje:
•Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji.
• Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
• Szkolenia produktowe.