Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Pakowanie/rozbiórka drobiu

Katowice

, Best&West

Pakowanie/rozbiórka drobiu
Katowice

Opis stanowiska

Bestenwest Polska Sp. z o.o. (nr 9033) poszukuje osób chętnych do pracy w Holandii.
Praca na produkcji przy drobiu; gotowość do zmiany stanowiska.

Wymagania

Wymagania:
- gotowość do pracy w szybkim tempie
- motywacja i zaangażowanie

MILE WIDZIANE:
-doświadczenie
-obsługa wózków widłowych
- znajomość języka angielskiego
-Panie

Oferujemy

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na terenie Holandii
- zakwaterowanie na terenie Holandii
- kontrakt/umowę o prace na min. 6 miesięcy
-opiekę polskiego koordynatora na miejscu
- dodatek urlopowy i wakacyjny
- stawka godzinowa