Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Monter mebli kuchennych

Katowice

, hr-xp

Monter mebli kuchennych
Katowice

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem, firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje aktualnie nowych pracowników do projektu w Berlinie i okolicach.

Monter mebli kuchennych (m/f)
Numer referencyjny: MBM-000-2016
Start: od zaraz
Miejsce pracy: Berlin i okolice

Opis stanowiska:
• Montaż mebli kuchennych w domu u klienta
• Montaż, ustawianie i zawieszanie szafek kuchennych
• Montaż blatów i oświetlenia
• Montaż i podłączanie zlewu, baterii i syfonu
• Instalacja i podłączanie sprzętów gospodarstwa domowego (piekarnik, płyty indukcyjne, zmywarka)
• Podłączenia instalacyjne elektryczne/gazowe/wodne
• Załadunek oraz rozładunek towaru
• Transport i dostarczenie produktów na miejsce instalacji
• Kontrola poprawności instalacji

Wymagania

• Doświadczenie w pracy przy zabudowie kuchennej (minimum 2 lata)
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny!
• Umiejętność montażu opierając się na projekcie zabudowy oraz instrukcji obsługi sprzętów
• Przyjazne usposobienie

Oferujemy

Oferujemy:
• Niemiecką umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Narzędzia pracy
• Przyjemną atmosferę w pracy