Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Rybnik
    (44-200)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży szkoleń i wdrożeń

Rybnik

, Grupa Format

Specjalista ds. sprzedaży szkoleń i wdrożeń
Rybnik

Opis stanowiska

Grupa Format Oddział Rybnik poszukuje specjalistów ds. sprzedaży szkoleń i wdrożeń.
Zakres obowiązków:
- współpraca z Klientem (sektor publiczny i prywatny),
- wsparcie zespołu sprzedażowego,
- dbanie o wizerunek firmy poprzez profesjonalną obsługę Klienta.

Wymagania

- chęć pozyskiwania wiedzy,
- maksymalne nastawienie na rozwój osobisty,
- mile widziane doświadczenie w strukturach sprzedażowych

Oferujemy

- umowę o pracę wraz z systemem motywacyjnym - liczy się dla Nas Twoja pewność,
- systematyczne szkolenia specjalistyczne - liczy się dla Nas Twój rozwój i ciągłe doskonalenie się,
- opiekę kierownika oddziału gwarantującą spersonalizowane podejście do pracownika - bo każdy jest inny,
- pracę w stałych godzinach i miłą atmosferę w pracy - bo liczą się dla nas ludzie!