Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Konsultant Technologii Microsoft

Katowice

, Omnis

Konsultant Technologii Microsoft
Katowice

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie w realizacji projektów opartych o technologię i produkty Microsoft.

Zakres obowiązków:
- projektowanie wdrożeń technicznych
- udział w komercyjnych projektach informatycznych
- przygotowywanie koncepcji technicznych oraz projektowanie architektury w oparciu o produkty Microsoft Office 365, Sharpoint, Exchange
- wsparcie techniczne sprzedaży w zakresie produktów Microsoft
- świadczenie wsparcia posprzedażowego
- tworzenie dokumentacji powykonawczych

Wymagania

- minimum 2 - letniego doświadczenia w komercyjnych wdrożeniach systemów Microsoft
- ugruntowanej wiedzy z zakresu technologii Microsoft, w szczególności w obszarach AD, Exchange, Sharepoint
- doświadczania w pracy z klientem
- doświadczenia w pracy z dokumentacją techniczną i pisania jej
ogólnej wiedzy informatycznej i chęci jej ciągłego poszerzania
- zaangażowania i kreatywności
elastyczności
- miłego usposobienia i komunikatywności

Mile widziana znajomość rozwiązań rodziny System Center, Lync i SQL. Znajomość zagadnień bezpieczeństwa w obszarze technologii Microsoft

Oferujemy

- możliwość częściowej pracy zdalnej i elastyczny czas pracy
- pracę w ciekawych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach
- w przyszłości budowę własnego zespołu wdrożeniowego
- szkolenia techniczne (wewnętrzne i zewnętrze)
- możliwość zdobycia certyfikatów
- stabilną pracę w zespole młodych ludzi, którzy wspólnie budują prężnie rozwijającą się firmę w branży IT
- samodzielność w podejmowaniu decyzji, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań,

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.