Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Czeladź
    (41-250)

Praca na stanowisku Specjalista ds. przetargów

Czeladź

, ELMECH KAZETEN SP Z O.O.

Specjalista ds. przetargów
Czeladź

Opis stanowiska

Elmech Kazeten Sp. z o.o. (Grupa Korporacji Aerologii Górniczej) to firma o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, lider w zakresie produkcji nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązań dla branży górniczej.
Wentylatory lutniowe oraz pompy szlamowe zatapialne Elmech Kazeten to najwyższej klasy, nowoczesne urządzenia, które cieszą się uznaniem klientów oraz górniczych środowisk eksperckich.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. przetargów, pozyskiwania funduszy i marketingu.
Miejsce pracy: Czeladź, ul. Nowopogońska 98

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za:
• Sporządzanie i weryfikacja dokumentacji związanej z procesem przetargowym,
• Prowadzenie aukcji elektronicznych,
• Szeroko rozumiane ofertowanie,
• Analiza i monitoring rynku ,
• Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji,
• Koordynacja działań związanych z udziałem firmy w konferencjach, kongresach, galach, spotkaniach giełdowych, targach branżowych,
• Pozyskiwanie i realizacja projektów dotyczących zewnętrznego źródła finansowania,
• Uczestniczenie w negocjacjach cenowych i spotkaniach handlowych, marketing,
• Prowadzenie i nadzór nad sprawami informatycznymi w Spółce,

Wymagania

• wyższego wykształcenia, preferowany profil prawno-administracyjny,
• minimum rocznego doświadczenia w przygotowywaniu i koordynowaniu przetargów,
• biegła i praktyczna znajomość Prawa zamówień publicznych i innych aktów wykonawczych,
• mile widziana komunikatywna znajomości języka angielskiego i programów graficznych,
• nastawienia na przestrzeganie norm i standardów,
• zorientowania na cele,
• skrupulatności i dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy

• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę,
• szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
• wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania,
• miłą atmosferę w zgranym zespole.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)