Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Łomża
    (18-400)

Praca na stanowisku zatrudnię kierownika ośrodka jeździeckiego

Łomża

, Stowarzyszenie Quźnia Dzieciom- Ośrodek Jeździecki

zatrudnię kierownika ośrodka jeździeckiego
Łomża

Opis stanowiska

Stowarzyszenie Quźnia Dzieciom - Ośrodek Jeździecki zatrudni kierownika ośrodka jeździeckiego szczegóły poniżej. Pozostałe warunki do uzgodnienia.

Praca w okolicach Łomży z zamieszkaniem.

Wymagania

jazda konna na poziomie srebrnej odznaki jeździeckiej,
możliwość uzyskania uprawnień instruktora w ośrodku,
Mile widziane uprawnienia z hipoterapii,
bardzo dobry kontakt z dziećmi,
kreatywność, odpowiedzialność i pasja

Oferujemy

Umowę o prace,
Zakwaterowanie,
Dobre warunki finansowe,
Prace w młodym zespole w milej atmosferze

tel. 862151115
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”