Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Praktyka w Dziale Technicznym

Bielsko-Biała

, Setia.pl

Praktyka w Dziale Technicznym

Opis stanowiska

Praktyka w Dziale Technicznym na stanowisku:
-programista python

Wymagania

Wymagany status studenta

Oferujemy

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę Setia.pl - Bartłomiej Damek dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).