Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Obsługa klienta - sklep - 11,50 zł/h

Poznań

, MBP dla pracodawcy

Obsługa klienta - sklep - 11,50 zł/h
Poznań

Opis stanowiska

Młodzieżowe Biuro Pracy jest publiczną jednostką działającą w ramach Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w poznańskich Ochotniczych Hufcach Pracy.
Pomagamy znaleźć pracę, wybrać drogę zawodową w oparciu o umiejętności i kompetencje, a także pozyskać pracowników. Nasze usługi są całkowicie BEZPŁATNE.

Wspieramy Agencje Zatrudnienia w rekrutacji Kandydatów do pracy w Poznaniu na stanowisku:

OBSŁUGA KLIENTA - SKLEP - 11,50 Zł

Zakres zadań:
- sprzedawca - obsługa stolika z wędlinami,
- miła rozmowa z klientem,

Wymagania

- ukończony 18 rok życia,
- książeczka sanepid + aktualne badania,
- chęć do pracy w wymiarze 1/2 lub 3/4 lub pełen etat,
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

- umowę zlecenie,
- dwuzmianowy system pracy ( 6:00-14:00 lub 14:00-22:00)
- etat w wymiarze 1/2 lub 3/4 lub pełen etat (od poniedziałku do niedzieli),
- szkolenia (również kasjerskie),
- po 6 miesiącach zatrudnienie bezpośrednio w sklepie,
- 11,50 zł / h brutto,
- pracę od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny ( 61 831 24 32 ), wysłanie wiadomości e-mail za pośrednictwem portalu LUB przyjście do naszej siedziby, by wypełnić ankietę poszukującego pracy (między poniedziałkiem a piątkiem w godzinach 7:45-15:00) ul. 28 Czerwca nr 211 (nieopodal Szpitala HCP, obok hotelu Korel, nad bankiem PKO), wejście w boku budynku