Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Kłodzko
    (57-300)

Praca na stanowisku POSZUKUJEMY MANAGERA DO RESTAURACJI BROASTER

Kłodzko

, BROASTER POLSKA Sp. z o.o.

POSZUKUJEMY MANAGERA DO RESTAURACJI BROASTER
Kłodzko

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firma BROASTER POLSKA Sp. z o.o. rozwijająca na polskim rynku sieć restauracji poszukuje ambitnych pracowników na następujące
stanowisko:

MENAGER RESTAURACJI

Miejsce pracy: KŁODZKO - GALERIA

Nr.Ref: broaster/menager

Wymagania

kompleksowe zarządzanie restauracją
zorganizowanie oraz samodzielność w działaniu, sumienność
umiejętność pracy w zespole oraz zarządzanie zespołem
kontrola standardów i jakości świadczonych usług

Oferujemy

pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
stabilne zatrudnienie
motywacyjny system wynagrodzenia
możliwość profesjonalnego rozwoju i budowania własnej kariery
pakiet szkoleń branżowych

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane
oferty.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97
roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)