Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Manager ds. Sprzedaży Usług Windykacyjnych

Warszawa

, Profas

Manager ds. Sprzedaży Usług Windykacyjnych
Warszawa

Opis stanowiska

Grupa ProfAs jest firmą doradczą, która świadczy usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human
Resources.

Obecnie dla naszego Klienta – firmy świadczącej usługi kompleksowego zarządzania wierzytelnościami
oraz oferującej pełną obsługę prawną -poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: PS/MSUW/04/14

Zakres obowiązków:

• Pozyskiwanie nowych Klientów
• Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
• Aktywna sprzedaż usług oferowanych przez firmę -pozyskiwanie wierzytelności , faktoring
• Budowanie (rekrutacja i rozwój) struktur sprzedażowych
• Zarządzanie zespołem
• Negocjowanie umów

Wymagania

• Min. 3 lata doświadczenia w windykacji, obrocie wierzytelnościami lub w sektorze
bankowym z ukierunkowaniem na windykację
• Bardzo dobra znajomość branży i siatki pojęć
• Doświadczanie w sprzedaży usług windykacyjnych
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
• Wysoka orientacja na wynik
• Silna motywacja
• Odpowiedzialność, samodyscyplina, dokładność,
• Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania
• Kreatywność
• Wykształcenie wyższe – mile widziane

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
• Motywujące prowizje
• Możliwość zbudowania podległej struktury sprzedaży
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
• Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon służbowy, narzędzia biurowe
• Wsparcie ze strony specjalistów i przełożonych
• Otwarte i przyjazne środowisko pracy

Aplikacje (CV) prosimy w formularzu zgłoszeniowym.
W temacie prosimy podać nr. referencyjny
(Nr ref.: PS/MSUW/04/14)

Do przesyłanych aplikacji prosimy dopisać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji
procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133
poz. 883)”.

Uprzejmie dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą oraz wszystkie przesłane aplikacje.
Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl.