Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta z jęz. angielskim

Bydgoszcz

, FlexHR dla swojego Klienta

Specjalista ds. obsługi klienta z jęz. angielskim
Bydgoszcz

Opis stanowiska

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia poszukuje dla swojego Klienta,
dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji
i wieloletnim doświadczeniu w branży,
Kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZ. ANGIELSKIM

Miejsce pracy: Bydgoszcz

ZADANIA:
• Przyjmowanie zamówień wpływających od klientów
• Przekazywanie zamówień do odpowiednich działów oraz wstępne planowanie produkcji
• Kontrola stanu zapasu magazynowego w surowce niezbędne do utrzymania płynności produkcji
• Bieżąca współpraca z dostawcami (polscy i zagraniczni) w celu zamówienia surowców i towarów
• Wystawianie i rozliczanie zleceń produkcyjnych
• Organizowanie wysyłek i koordynacja dostaw

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
• Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
• Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office (gł. MS Excel)
• Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja pracy
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Oferujemy

• Samodzielne stanowisko pracy umożliwiające dalszy rozwój zawodowy poprzez liczne szkolenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w zgranym zespole :)