Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Chorzów
    (37-560)

Praca na stanowisku Specjalista ds. marketingu

Chorzów

, STOKSON SP. J.

Specjalista ds. marketingu
Chorzów

Opis stanowiska

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jest produkcja pączków i donut’ów. Nieodzownym czynnikiem mającym wpływ na jakość wyrobu jest wyspecjalizowana i doświadczona załoga.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:
Miejsce zatrudnienia: Chorzów

Opis stanowiska:

• planowanie i realizacja kampanii marketingowych dla produktów
• tworzenie i dopasowywanie narzędzi marketingowych do specyfiki klientów i kanałów dystrybucji
• planowanie i realizacja założeń komunikacji z klientami oraz kampanii w mediach
• przygotowanie materiałów komunikacyjnych – online, ATL
• prowadzenie działań skierowanych do klientów B2B oraz B2C
• administracja strony internetowej firmy
• kreacja, produkcja i dystrybucja materiałów promocyjnych oraz wsparcia sprzedaży (w tym foldery, katalogi, oferty handlowe)
• wsparcie przy wdrażaniu nowych produktów (opakowania, koncepcje graficzne, analiza rynku)
• udział w targach i konferencjach branżowych
• współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami oraz innymi podwykonawcami
• monitorowanie i analizowanie rynku oraz działań konkurencji
• kontrola kosztów i efektywności przeprowadzanych działań marketingowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, dziennikarstwo, PR)
• min. 3-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z marketingiem
• mile doświadczenie w sektorze FMCG lub agencji marketingowej
• doświadczenie we współpracy z podwykonawcami
• znajomość obsługi komputera pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
• obsługa programów graficznych typu Adobe Photoshop, Corel
• znajomość narzędzi i mechanizmów marketingowych
• kreatywność, inicjatywa, dynamizm
• duża samodzielność i odpowiedzialność za pracę
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• pracę w stabilnej firmie z tradycjami
• możliwość wdrażania własnych pomysłów
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do kompetencji
• niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) prowadzonych przez STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy z siedzibą w Chorzowie.”