Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Nowy Sącz
    (33-300)

Praca na stanowisku Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

Nowy Sącz

, Toyota Kobos

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
Nowy Sącz

Opis stanowiska

Autoryzowany dealer samochodowy TOYOTA KOBOS poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych (DDSSN1/NS/2016)
Miejsce pracy: Nowy Sącz, Region: woj. małopolskie

Opis stanowiska:
• Bezpośrednia sprzedaż samochodów w autoryzowanym salonie dealerskim
• Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów
• Planowanie skutecznych strategii sprzedażowych
• Optymalizacja wykorzystania potencjałów na rynku
• Systematyczne raportowanie aktywności handlowych w systemie CRM
• Dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie (wykształcenie o profilu technicznym, ekonomicznym będzie dodatkowym atutem)
• Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku handlowym, preferowane w branży motoryzacyjnej
• Kwalifikacje handlowe i biznesowe, bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Dobra znajomość branży motoryzacyjnej
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Zorientowanie na realizację wyniku i założonych celów sprzedaży
• Wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność profesjonalnej obsługi klienta, wysoka kultura osobista
• Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B., dyspozycyjność.

Oferujemy

• Rozwojowa praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Motywacyjny system wynagradzania
• Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• Cykl regularnych szkoleń
• Partnerską atmosferę środowiska pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."