Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. promocji i reklamy

Katowice

, Elamed Sp.z.o.o Sp.k

Specjalista ds. promocji i reklamy
Katowice

Opis stanowiska

Elamed Media Group to lider w dostarczaniu wiedzy dla specjalistów. Wydajemy czasopisma branżowe, książki oraz multimedialne kursy na DVD, organizujemy także szkolenia i konferencje inspirując do poszukiwania efektywnych kierunków rozwoju. Codziennie wspieramy w pracy ponad 300 tysięcy profesjonalistów, gwarantując im dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji oraz światowych trendów.
W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Twoje zadania:
- aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej w specjalistycznych czasopismach branżowych,
- bieżąca współpraca i podtrzymywanie relacji ze stałymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,
- prezentacja oferty wydawnictwa na spotkaniach i prowadzenie negocjacji,
- reprezentowanie redakcji na imprezach branżowych,
- realizowanie założonych planów sprzedażowych.

Wymagania

- komunikatywności i pozytywnego nastawienia do ludzi,
- chęci rozwoju
- umiejętności zastosowania odpowiedniej argumentacji w rozmowie z klientem,
- zorientowania na osiąganie wyznaczonych celów,
- zdolności negocjacyjnych,
- gotowości do wyjazdów służbowych,
- prawa jazdy kat. B – wykorzystywanego w praktyce,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży – jeśli go nie posiadasz, pomożemy Ci je zdobyć.

Oferujemy

- umowa o pracę na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
- stabilne warunki zatrudnienia,
- samochód służbowy do dyspozycji podczas delegacji,
- możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
- bardzo dobra lokalizacja – Katowice, Al. Roździeńskiego - naprzeciw Ikei (duży bezpłatny parking, przystanek komunikacji miejskiej tuż obok biura),
- udział w ciekawych przedsięwzięciach branżowych.