Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Key Account Manager - woj. łódzkie

Key Account Manager - woj. łódzkie
Łódź

Opis stanowiska

Doceniamy twórcze i nieszablonowe działania! Na czym polegać będzie Twoja praca?
- rozbudowa portfela naszych Kontrahentów,
- obsługa obecnych Klientów,
- zarządzanie podległym zespołem operacyjnym,
- udział w spotkaniach handlowych,
- sporządzanie niezbędnych dokumentów handlowych.

Wymagania

Jeśli:
- jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania,
- lubisz rozmawiać z Klientami i potrafisz wybadać ich potrzeby,
- masz nieprzeciętne wyniki i chcesz się dalej rozwijać,
- jesteś zainteresowany podjęciem stałej współpracy,
- posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
Wyślij nam swoje CV, a będziemy mieli okazję porozmawiać na temat korzyści płynących z podjęcia współpracy!

Dodatkowymi atutami będą:
- doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze B2B,
- znajomość lokalnego rynku,
- portfel własnych kontaktów,
- podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy,

Oferujemy

Co zyskasz pracując z nami:
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich wyników i zdolności (podstawa + premie),
- pakiet szkoleń w głównej siedzibie firmy (wszelkie koszty pokrywamy my),
- zdobycie cennego doświadczenia w rozwijającej się branży HR,
- niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).